Відгуки відвідувачів виставки «За покликом серця». 2018–2019 рік

02.10.2018 р.

Дуже дякуємо за екскурсію. Нам дуже сподобалися роботи Олексія Леонова. Вони несуть велике натхнення і дуже гарну енергетику.

Учні 10-А класу та класний керівник Ганна Голушко

 

02.10 2018 р.

Дуже вдячні Олексію Леонову та організаторам виставки! Здається, ніхто не залишився байдужий! Усі скульптури несуть в собі особливе значення та зміст.

Учні 6-А класу та класний керівник Сергій Бабко

 

03.10.2018 р.

Вдячні за чудову виставку! Доторкнулися до прекрасного, мудрого, вічного. Зі щирим побажанням добра, натхнення та нових знахідок і відкриттів.

Світлана Лобода, методист районного методичного кабінету відділу освіти Глобинської РДА

 

03.10.2018 р.

Справжній митець починається із закоханості у свою землю, свою роботу, у свій час. Людина, як істота розумна і творча, завжди прагне відобразити свої уявлення про навколишню дійсність оригінально й неповторно. Саме це ми можемо на виставці скульптур Олексія Леонова: повна гармонія людини, глини, природи, душі.

Про високу майстерність майстра і безмірну оту закоханість у красу людського життя свідчать найдрібніші деталі, які несуть домашнє тепло, душевність, створюють чарівну гармонію форми, текстури, образу.

Поза сумнівом, художнику вдалося створити монументальні, чесні, правдиві, сучасні твори. Життєва переконливість образів, вдала режисура сцен, прекрасне знання властивостей матеріалу, авторська теплота у кожній роботі – все це свідчить про творчу зрілість скульптора, про талант і самобутність.

Бажання залишити після себе щось добре й корисне для людей, додає сил та життєвого оптимізму не лише автору, а й нам, звичайним глядачам.

І в душі кожного поселяється віра й надія, що вічне життя переможе людську ненависть і неминуче мир запанує на землі.

Такі твори рятують від сірої буденності, допомагають вивищитися над матеріальним і приземленим, збагачують духовно.

Ми сьогодні стали багатими. І ми вдячні, що ця зустріч із цікавою талановитою людиною та її творіннями відбулася.

Бажаємо автору миру і добра, натхнення і неспокою, здоров’я і польоту фантазії.

Учителі образотворчого та музичного мистецтва шкіл Глобинського району

 

09.10.2018 р.

Творчої наснаги та нових перемог Олексію Леонову! Надзвичайно вражені.

Учні 9 класу Опришківської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

10.10.2018 р.

Захоплені виставкою! Щиро вдячні за чудову можливість доторкнутися до прекрасного. Особливо вразили скульптури з Ісусом. Бажаємо творчого натхнення Олексію Леонову.

Учні 6-Б класу та класний керівник Тетяна Ільніцька

 

14.10.2018 р.

Дуже цікава, професійна екскурсія, отримали насолоду, заряд енергії й краси. Щиро дякуємо колегам за змістовну роботу, а скульптору нових творчих успіхів.

Учасники міського семінару учителів фізики

 

26.10.2018 р.

Цікава, надихаюча експозиція! Хочеться надіятися, що цінності життя, які несе у своїх робота автор, відгукнуться в серцях дітей і дорослих, які відвідають виставку.

Світлана Королюк, Полтава

 

28.10.2018 р.

Колектив інфекційного відділення Горішньоплавнівської міської лікарні вражений позитивною атмосферою виставки та з цікавістю ознайомився із творчістю Олексія Леонова. Дякуємо!

30.10.2018 р.

Вражена експозицією, змістом проведеної екскурсії. Низький уклін Хмельницькому культурно-просвітницькому центру ім. Реріха та адміністрації Глобинської школи № 5.

Валентина Чемшит, Полтава

 

15.11.2018 р.

Зі словами вдячності звертаємося до талановитого скульптора О. Леонова та екскурсоводів І. Носенко та А. Рудої. Ви разом перенесли нас у незабутній світ мистецтва, наповнили наші серця теплотою та добром.

Учні Глобинської ЗОШ № 3

 

19.11.2018 р.

Велике, щире дякуємо зо можливість доторкнутися розумом і душею до Великого – до мистецтва. Твори вражають своїм змістовним наповненням і технікою виконання. Складно впоратися з думками – наскільки велике враження від очей (неначе живі люди), від усього побаченого й почутого.

Дякуємо школі, екскурсоводам і таланту Олексія Леонова!

Учні та вчителі Пирогівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

23.11.2018 р.

Велике враження справила на нас історія життя й творчості скульптора Олексія Леонова. Діти із захопленням слухали екскурсоводів. Така зустріч із мистецтвом дала нам можливість зануритися у минуле і зробити певні життєві висновки для себе. Виставка цікава, корисна, має велике виховне значення.

Учні 8-А класу та класний керівник Ольга Янкович

 

23.11.2018 р.

Дуже вдячні за можливість відвідати цю виставку. Вона вразила нас до глибини душі. Ми змогли відчути, як автор вміло передав гармонію душі і тіла, матеріального й духовного, людини і природи. Його скульптури вражають своєю досконалістю. Олексій Леонов – це та людина, яка наділена Божим даром. Дякуємо екскурсоводу за те, що зуміла так гарно передати атмосферу і духовність творів високого мистецтва.

Учні 11-Б класу

 

26.11.2018 р.

Ми учні 8 та 9 класів Пирогівської ЗОШ, відвідавши виставку скульптур Олексія Леонова, були захоплені його творчістю. Вдячні за можливість доторкнутися до шедеврів мистецтва. Вдячні Глобинській ЗОШ № 5 та Астарта-Київ, а також особисто екскурсоводам.

Президент Пирогівської ЗОШ Юлія Волос

 

27.11.2018 р.

Учні та вчителі Бабичівського НВК висловлюють велику подяку за екскурсію. Ця виставка збагатила нашу духовність. Олексій Леонов – велика людина, прекрасний талант. Роботи скульптора надихають нас.

Учні та вчителі Бабичівського НВК

 

05.12.2018 р.

Учителі початкових класів Хорольщини дуже вдячні за цікаву унікальну експозицію скульптури талановитого Олексія Леонова.

42 учителі

 

07.02.2019 р.

Захоплені прекрасним мистецтвом надзвичайного майстра Олексія Леонова. Божої благодаті й натхнення Вам і Вашим талановитим рукам. У душі радість і піднесення від спілкування з глибина мудрості й гармонії. Низько кланяємося Вашому таланту.

62 вихователі дошкільних закладів

Глобинської об’єднаної територіальної громади

 

11.02.2019 р.

Дякуємо за чудову виставку й екскурсію. Дізналися багато про життя і творчість Олексія Леонова, а душу збагатили прекрасними образами.

Учні 7 класу Жукіської філії

Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5