Відгуки відвідувачів виставки «Вічне та Прекрасне». 2014–2019 рік

17.10. 2014 

Ми дуже вдячні організаторам такої неймовірної виставки, ми отримали естетичне та духовне задоволення. Хотілося би ще не раз побувати на такому заході. Було дуже цікаво. Дякуємо!

Студенти ХГПА

 

28.10.2014

Щиро дякую за таку прекрасну виставку. Отримала дуже багато інформації! Буду старатись на своїх уроках познайомити своїх вихованців з творчістю таких прекрасних митців!

Вчителька образотворчого мистецтва Кам’янець-Подільського р-н Шустовецької ЗОШ I-II ст.

 

28.10.2014

Я отримала велике моральне психологічне та візуальне задоволення від виставки О.Леонова. Роботи надихають та спонукають до духовного розвитку, пошуку свого призначення, створення себе самої. Щиро дякую автору та Круку С.Л. за цікаву пізнавальну розповідь. Ви великі люди, які мають здатність доторкнутись до душі людини! Дякую Вам!

Вчитель образотворчого мистецтва Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I-III №1 Чаплінська Оксана.

 

31.10.2014 Дуже вдячні за таку чудову виставку, отримали велике моральне задоволення. Особливо сподобались скульптури Леонова – дуже проникливі і атмосферні образи, надзвичайно світлі і красиві скульптури,що зображають дітей. Також дуже сподобались пейзажі Миколи Реріха – вони налаштовують на спокійний лад, змушують замислитись. Дякуємо Станіславу Леонідовичу за цікаву та змістовну екскурсію.

Студенти кафедри дизайну ХНУ

 

7.11.2014

Безмежно вдячні вам за можливість потрапити у світ красивого, отримати іскорку любові, надії, від людей і творів, які тут є.

З повагою учителі світової літератури курси кваліфікації Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

 

9.12.2014

Дуже вдячні за цікаву розповідь та чудові враження, отриманні сьогодні. Отримали величезне задоволення та радість душі!

Учні 4-Г класу школи № 30

 

17.11.2014

Дуже вдячні працівникам громадському товариству, яке організувало і провело екскурсію присвячену творчості Т.Г.Шевченка та Реріха.
Вдячні за те прекрасне, добре, вічне, яке ви доносите до наших сердець.

 

12.01.2015

Щиро дякуємо за те, що у такий чудовий спосіб наблизити моїх студентів до Добра, Краси і Правди. Короною чого є Любов. Хай благословить Вас Господь!

д-р Сашко Ірина Сергіївна ст. викладач кафедри слов’янської філології ХНУ

 

17.08.2015

Дякуємо! Ваша творчість надихає на нові світлі власні ідеї! Хочеться йти і створювати свої творіння. Втілювати щось прекрасне в своєму житті. Маленький племінничок був також у захваті! Бігав усміхнений і показував пальчиком на скульптури.

Оленка

 

18.08.2015

Щиро дякуємо за Вашу наповнену божественним світлом і любов’ю, гармонією та цілющою енергією творчості! Хай Господь і далі надихає Вас, зберігає та направляє! З трепетом чекатимемо на Ваші майбутні шедеври!

 

20.08.2015

Світ тримається на любові, якою надихає і окриляє творче серце. Велике спасибі автору робіт, які і є тим джерелом Любові, Краси і Моралі. Велике спасибі організаторам виставки, які невтомно, крок за кроком пропонують велику творчість та талант світової спільноти. Горджусь тим, що великий скульптор – українець!!!
З повагою і вдячністю школа № 22 м. Хмельницького С. Погребняк
Дорогий Олексію! Про Вашу творчість вперше почула від Вікторії Федорівни Бак (м. Артемівськ, Донецької області, де проходить наша служба). З каталогу « По зову сердца» рік тому побачила Ваші скульптури. Самобутні та оригінальні. Світло Вашої творчості здатне зцілювати людські душі у непростому сьогоденні. Дякую Вам! Щасти Вам в усьому! Залишаю на пам'ять свою нещодавно видану книжечку.

З повагою Лідія Ільків

 

18.10.2016

Шановний Олексію! Дуже вдячна Вам за Вашу творчість! Кожна скульптура – як цілий світ! Вони випромінюють любов, натхнення, радість і світло. Отримала велике духовне задоволення від виставки. Бажаю Вам здоров’я та натхнення на довгі роки.

З повагою, Киринюк Л.А.

 

14.03.2017

В захваті від прекрасних робіт, відбувається висока майстерність, духовність, індивідуальний стиль автора. Бажаємо автору подальших творчих успіхів, наснаги, процвітання!

З повагою, колектив науковців Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. С М Кропивницький

15.11.2017

Дякуємо за виставку. Нереально вражає. Всі Ваші скульптури передають Ваш духовний світ і це надихає.

 

17.11.2017

Дякуємо за Вашу творчість! Дуже корисно, приємно. Вражаюче! Натхнення Вам!

 

21.11. 2017

З великим захопленням оглянули виставку скульптур Олексія Леонова. Вражає передача образів видатних людей. Автор передає розуміння внутрішнього світу наших пращурів. Виставка збагатила наш духовний світ. Щиро вдячні за змістовне пояснення нашому екскурсоводу Федотову Віктору.

 

22.11. 2017

Спасибо огромное, дорогой наш Человек! Вы гениальны, дар Ваш явно Божий. Творите, да поможет вам в этом Бог. От Ваших трудов наша загрязненная планета становится чище, мы сами, посмотрев Вашу экспозицию стали чище! Спасибо!!! Здоровья и терпения Вам.

Кременчуг, историк Манько Людмила Ивановна,
Винница, Сорока Галина.

 

23.11. 2017

Щиро дякую Вам, Олексій Леонов, я в захваті від робіт, вони зачаровують і надихають. Одна з скульптур яка найбільше мене вразила - це «Молитва». Адже це спілкування з богом. Нехай Господь рясно благословить Ваше життя і дарує мир на серці і бажання завжди творити.

З любов’ю Софія (музикант)

 

23.11. 2017

Спасибо Вам большое за чудесную выставку ваших скульптур. Они подарили нам чувства гармонии, простоты, прекрасного. Они вдохновили нас на мысли о Боге и о жизни. Желаю вам крепкого здоровья, радости, любви и счастья.

С любовью Маргарита (музыкант)

 

24.11. 2017

Щиро дякуємо за прекрасну виставку скульптур. Ці скульптури надихають нас на добро. Скульптури, які ми побачили дуже тематичні і оригінальні, вони вселяють в людей почуття відповідальності до всього прекрасного. Дякуємо екскурсоводу, яка дуже грамотно і цікаво розповіла про кожну роботу художника.

Пенсіонери ветерани праці.

 

26.11. 2017

Ти той, хто єднає душі сповнені різної віри. Ти той, хто несе світло. Я освічена красою, що ти подарував мені.

Анастасія.

 

29.11. 2017

Учителі художньої культури та мистецтва щиро дякують екскурсоводу Тетяні за цікаву, змістовну, доступну розповідь про виставку сучасних творців мистецтва. Роботи надзвичайно витончені, в них вкладено багато душі, тепла. Дивлячись на них, можна дати оцінку епосі та побуту країни і народу. Група бажає творчих успіхів та злетів.

 

01.12. 2017

Хочу висловити слова подяки за вражаючу і захоплюючу виставку скульптур. Це був мій дебютний раз походу до подібної виставки. Враження неймовірні.

 

01.12. 2017

Дякую за всі скульптури, особливо те, що вам вдалося показати єдність всіх релігій.

 

02.12. 2017

Большое спасибо, что Вы есть! Дай Бог Вам здоровья! Всё очень красиво и интересно.

 

03.12. 2017

Я запам’ятаю цей день ще надовго, адже саме сьогодні я впевнилась в тому, що мистецтво і культура нашої держави не завмерлі століття, тому в роботах світових майстрів - воно живе, і завдяки Вам в тому числі. Дякую Вам! Творчих успіхів!

 

04.12. 2017

Цей день дуже важкий у мене вдався. Але після того, як я прийшов на вашу виставку ніби зарядився енергією ваших скульптур. Не кожному майстру підсилу зробити щось незвичне, але у вас вийшло. Мені дуже все сподобалось. Тому бажаю вам надалі творити та надихати інших на позитивні думки. Ви робите красиві речі, які подобаються людям. Тому не забувайте цього ніколи. Дякую Вам!

 

05.12. 2017

Дуже захоплююча пізнаваюча виставка надихає пізнавати сенс життя та самого себе. Ми залишились задоволеними та нас дуже надихнула ця виставка.
Дуже дякуємо за таку можливість побачити таку красу, неймовірні скульптури! Олексій Леонов дуже талановитий, в чому сьогодні ми впевнилися. Його творчість залишиться актуальною завжди. Дуже вам дякуємо за вашу творчість.

З найкращими побажаннями студенти 1 курсу біологічного факультету ДонНУ.

 

07.12. 2017

Ми в захваті від відвідування виставки, творів справжнього мистецтва. Ми горді з того, що в наш час живе і працює, творить красу і прославляє людську мудрість і фізичну досконалість людини такий талановитий митець Олексій Леонов. Судячи з того, що скульптору всього 35 років, ми бажаємо йому міцного здоров’я та убезпечення від пагубних спокус, які погубили багато талановитих людей. Будемо достойними прекрасного, побаченого нами на цій виставці. Дякуємо Богові за такого чудового чоловіка, таланта, який вселяє в людину віру, надію, любов.

Продюсер, заслужений діяч науки.

 

16.12. 2017 

Мира, Добра, Радости.
Да будет Свет и Мир Небесам. Да Будет Мир Земле. Да Будет Мир всем существам. Да Будет Здоровье, Любовь и Богатство всем Людям Планеты . Спасибо за вашу Доброту и Свет!

 

1.06.2018

Большое спасибо! Очень впечатлена! Прекрасная, содержательная, духовная, поучительная, познавательная ВЫСТАВКА!!! Красота спасет мир!

Семья Потипенко

 

06.02.2019

Що сказав мені Ваш Хлопчик з « Молитви»:
1. Хто молиться тому дається з Неба.
Єднатись з Вічним, то людська потреба.
Вогонь в душі задметься – вір і жий,
І стане Сонцем соняшник людський.
2. «Моління»:
Світ досконалий у своїх творіннях,
Трима його дитя в своїх моліннях.
3. Дар життя:
Як Божий дух створив огонь і воду,
І чоловіка і жіночу вроду;
Як жінці муж дарує серця жар,
Запалює у ній й життя пожар,-
Вона йому нове життя дарує,
Так Божий дух земний життям керує.
Гр. Сковорода :
Вся філософія у символах життя.
Всі прояви життя – у літах філософії.
Ісус так став притчі Всебуття.
І освятив їх кров’ю на Голгофі.
Так світ ловив мене і не піймав.
А я так трудно ніс і Яв, і Нав.
Вся філософія – у символах Буття.
Всі прояви буття – у літах філософії.
Митець так сіє притчі Всебуття
І сам несе бог на свою Голгофу.
Яр. Дмитрів
Дяка Вам, Авторе, за те , що сієте притчі.
Була б щаслива з Вами співпрацювати.